Demirdöküm Boyler Servisi

Boyler Servisi“, Demirdöküm markalı boylerin tamir, bakım ve servis ihtiyaçlarını karşılamaya odaklı bir firmadır. Kendi alanında uzman ve deneyimli bir ekibe sahiptir ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışır.

 

Firmamız, evlerin, iş yerlerinin ve otellerin ihtiyaçlarına yönelik çeşitli boyler markalarının tamir, bakım ve servis hizmetlerini sunar. Ayrıca, boyler arızalarının neden olduğu su kaçaklarından, boylerin ısıtma işlemini yapmamasına kadar tüm olası arızaların tamirini de yapabilmektedir.

 

Firmamız, Demirdöküm markalı boylerde meydana gelebilecek olası arızaların tamirinde uzmanlaşmıştır. Boyler sensör arızaları, boyler basınç arızaları, boyler serpantinin delinmesi, serpantinin değişimi ve tamiri gibi konulara da hakimdir.

 

Firmamız, müşterilerinin ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılamak için 7/24 hizmet vermektedir. Profesyonel bir ekip ve en son teknolojik ekipmanlarla birlikte, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak için çalışır.

 

Her zaman müşteri memnuniyetini öncelikli tutan “Boyler Servisi”, Demirdöküm markalı boyleriniz için en doğru tercih olacaktır.