Ordu Boyler Servisi Tamiri ve Bakımı

Ordu ilinde boyler tamir ve servisi konusunda uzman olan bir firma olarak, tüm ilçelerde kaliteli hizmet sunmaktayız. İlçe isimleri arasında Akkuş, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa, Gölköy, Gülyalı, Gürgentepe, İkizce, Kabadüz, Kurtuluş, Korgan, Kumru, Mesudiye, Perşembe, Ulubey, Ünye veya Çatalpınar gibi birçok farklı bölgede boyler tamir ve servisi hizmeti vermekteyiz.

 

Boyler arıza tespiti, tamir, bakım ve onarım gibi işlemlerde uzman ekibimiz ile her türlü boyler sorununu çözmekteyiz. Serpantin tamiri, değişimi, basınç arızaları, su kaçakları gibi sorunların çözümünde de hızlı ve etkili çalışmalar yapmaktayız. Otel boyleri, ev boyleri ve iş yeri boyleri gibi farklı türde boylerin tamir ve servisi konusunda da deneyimli ekibimizle hizmet vermekteyiz.

 

Firmamız, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak adına sürekli olarak eğitim ve geliştirme programlarına katılmakta ve en son teknolojik araç ve gereçleri kullanmaktadır. Böylece Ordu ilindeki tüm müşterilerimize en kaliteli boyler tamir ve servisi hizmetini sunmaktayız.