İstanbul Boyler Servisi Tamiri ve Bakımı

İstanbul ve tüm ilçelerinde boyler tamiri ve servisi konularında hizmet sunan firmamız, ev boylerinden iş yeri ve otel boylerine kadar tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir. Boyler arızaları, sensör arızaları, anot çubuğu değişimi, basınç arızaları, su kaçakları, ısıtmama, bozulma, serpantin delinmesi, serpantin değişimi, serpantin tamiri gibi konulara yönelik olarak hizmet vermekteyiz.

 

Firmamız, İstanbul’un tüm ilçelerinde, Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Kadıköy, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar gibi ilçelerde hizmet vermektedir.

 

Ekibimiz, tecrübeli teknik elemanlar ve güncel teknolojik ekipmanlar ile arızaların tamiratını en hızlı ve etkili şekilde yapmaktadır. Aynı zamanda, arızaların tekrar etmemesi için gerekli bakım ve onarım işlemlerini de yerine getirmekteyiz.

 

Müşteri memnuniyeti her zaman öncelikli olarak algılanmaktadır ve en kaliteli boyler tamiri ve servisi hizmetleri sunulmaktadır. İstanbul ve tüm ilçelerinde boyler arızalarının tamiratı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.