Ferroli Boyler Servisi

Ferroli marka boylerin tamiri, arızası ve bakımı konularında uzman bir ekiple hizmet vermekte olan “Boyler Servisi” firmamız, evlerden iş yerlerine, otellerden ticari alanlara kadar her türlü yapıya uygun boylerin tamir ve bakımını yapmaktadır. Ferroli boylerinin yanı sıra diğer markalara ait boylerin tamiri, arızası, sensör arızaları, basınç arızaları, su kaçakları, ısıtmama sorunları, serpantin delinmeleri, serpantin değişimi, serpantin tamiri gibi konular da hizmet vermekteyiz.

 

Ferroli boylerinin tamiri ve bakımı sırasında en önemli kriterimiz müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalitesidir. Bu nedenle uzman ekibimiz tarafından yapılan her tamir ve bakım işlemi, garanti belgesi ile birlikte tamamlanmaktadır. Ayrıca, tamir ve bakım işlemleri sırasında kullanılan tüm malzemeler de en yüksek kalitededir ve garanti kapsamında bulunmaktadır.

 

Ferroli marka boylerinin arızalarının çok fazla olması nadir görülen bir durumdur ancak arıza durumunda müşterilerimize en hızlı ve etkili şekilde yardımcı olmak için 7/24 telefon desteği sunmaktayız. İhtiyaç duyduklarında ekibimiz en kısa sürede müşterilerin yanında olacak ve arızalarını en kısa sürede tamamlayacaktır.

 

Boyler Servisi” olarak Ferroli marka boylerin tamiri ve bakımı konusunda uzman ve deneyimli bir ekiple hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize en hızlı ve etkili şekilde yardımcı olmak için 7/24 telefon desteği sunuyor ve tamir ve bakım işlemlerinde en yüksek kalitede malzeme kullanıyoruz.